Slagslundevej 8
3550 SlangerupStor villa med mange muligheder i Slangerup midtby
Om det er plads eller muligheder, som I får mest af på Slagslundevej 8, er svært at afgøre. Men sikkert er dog, at I får begge ting i rigelige mængder. På adressen finder I nemlig en stor villa på over 250 kvadratmeter under tag, som kan anvendes til enten et to- eller enfamilieshus. Med til villaen følger en flot garage med plads til to biler samt et værksted.
Plantegning
Stueplan


Mere om boligen
To separate boliger
I sin nuværende form har villaen et køkken på hver etage, så det er muligt at beholde denne konstellation og have to separate boligenheder under samme tag. Stueetagen rummer et køkken-alrum, en stor stue, en udestue og et toilet, mens kælderen byder på et badeværelse og flere disponible rum.
Lav et samlet hjem
I kan også vælge at flytte hertil og skabe ét samlet hjem. Stueplanet kan eksempelvis være dedikeret til opholdsrum i form af det flotte, hvide køkken-alrum og de store, lyse stuer, mens førstesalen kan udgøre en regulær soveafdeling med tre værelser.
Haven, garagen og værkstedet
Til villaen hører en stor, flisebelagt indkørsel, der leder til dobbeltgaragen og værkstedet. Fliserne fortsætter om i haven, hvor der venter et dejligt udemiljø med sol fra syd og vest samt flere opholdskroge.
Jyske Bank kan gøre dig klogere på din boligøkonomi

Ønsker du at sælge?
LokalBoligs mæglere kan skabe tryghed omkring salget af din bolig eller ejendom. Find ud af om LokalBolig er det rigtige valg for dig.
Boligens fakta
Økonomi
Info
Andre bygninger
Jyske Bank kan gøre dig klogere på din boligøkonomi
Ønsker du at sælge?
LokalBoligs mæglere kan skabe tryghed omkring salget af din bolig eller ejendom. Find ud af om LokalBolig er det rigtige valg for dig.
Ønsker du at købe?
Med en KøberRådgiver er du sikret en fair og tryg bolighandel, og en rådgiver der varetager dine interesser som køber.






Virtuel tur
Gå på opdagelse i boligen